login

sabtnam

طراحی وب سایت شرکتی

business-website-design

طراحی وب سایت شرکتی

امروزه داشتن وب سايت براي شرکتها، موسسات ديگر يک نياز نيست بلکه ضرورت است در عصر ارتباطات، دنياي اينترنت و وب از جمله مهمترين ابزار ارتباطي انسان در هزاره سوم است. گستردگي دسترسي به اطلاعات يک وب سايت، هزينه مناسب در مقايسه با امکاناتي که مي تواند در اختيار کاربران خود قرار دهد و همچنين قابليت به روزرساني و مديريت آن از جمله مهمترين ويژگيهاي طراحي وب سايت ميباشد.

طراحي پورتال از مشاوره تا راه اندازي، طراحي اختصاصي قالب پورتال ،ثبت دامنه ، فضاي هاست از جمله فعاليت هاي سرور وردپرس مي باشد. کليه امکانات وب سايت شرکتي در زير درج شده است

اوقات شرعي

مديريت لينك

پنل مدیریت

شرح صفحات و كلمات كليدي ويژه جستجوگرها

مديريت سرپرستان و تنظيمات سطوح دسترسي بخش مدیریت

وضعيت آب و هوا

اوقات شرعي

توليد و مديريت منوها

توليد و مديريت صفحات سايت

نقشه سایت

تصاویر متحرک به صورت اسلاید شو

ويرايشگر پيشرفته

گالری عکس و گروه بندی

موتور جستجوگر سايت

مديريت ويديو و دانلود فيلم

فرم ساز و ایجاد فرم های مورد نظر

نمایش محصولات به صورت کاتالوگ

دسته بندي پيشرفته اخبار و گروههاي خبري

سيستم پرسش و پاسخ

متون متحرک

سيستم خبرخوان

امکان الحاق عکس به متن

ثبت و نمايش تاريخ انتشار متن

قرار دادن نظرسنجي

معمولا زماني که صحبت يک شرکت به ميان مي ايد حس رسمي بودن سازمان و ارگان مورد نظر به فرد مقابل دست خواهد داد. حتما تمامي شرکتهايي که ثبت شده اند هم تمايل دارند تا با اين طرز فکر خود را در بين مشتريانشان جا بياندازند. بنابراين امروزه بسياري از افراد حتي مشتريان چند ساله شرکت باشد هم دوست دارند تا ببينند که آيا شرکت شما داراي وب سايت حرفه اي است يا خير. بسياري از مشتريان گروه سرور وردپرس که هم اکنون در حال کار کردن با ما هستند اين اعتقاد را دارند تا يک وب سايت معمولي هم جواب کار مشتريانشان را نميدهند و انتظار طراحي يک وب سايت حرفه اي را از ما دارند.
بنابراين مزاياي بسيار زيادي را ميتوان براي داشتن يک وب سايت زيبا و در عين حال رسمي شرکتي برشمارد که در ادامه همين مقاله به تفضيل در مورد آنها صحبت خواهيم نمود.

معرفي شرکت و تمامي بخشها ميتواند گستردگي کار شما را به کاربران وب سايت و همچنين مشتريان شما القاء نمايد. آنها از گستردگي و معرفي بدون عيب و نقص هر يک از بخشها در شرکت ميتوانند متوجه شوند که با چه سازماني سر و کار دارند. بنابراين صفحه درباره ما و تماس با ما يکي از مهمترين و سرنوشت ساز ترين صفحات در وب سايت شرکتي محسوب ميگردد. در صفحه تماس با ما مي توانيد اطلاعات تماس و نقشه شرکت را قرار دهيد تا مراجعه کنندگانتان به راحتي بتوانند شما را پيدا نموده و از سرويس هاي مورد نظر بهره مند گردند.
همچنن ميتوانيد اگر تمايل داشته باشيد تمامي پرسنل و کارمندهاي شرکت را با توضيحات کامل در وب سايت معرفي نموده و رزومه کاري آنها را در جهت رويت بازديد کنندگانتان قرار دهيد. البته در قالب فرمي تماس با ما بازديد کنندگان اين قابليت را خواهند داشت تا بتوانند به شما ايميل ارسال نمايند و حتي گيرنده پيام را مشخص نمايند. براي اين دو بخش بسيار مهم برنامه هاي ويژه اي در نظر گرفته ايم که حتما در زمان عقد قرار داد و شروع فاز طراحي وب سايت در اختيار شما قرار خواهيم داد.

البته بخش اخبار و مقالات مرتبط با شرکت هم ميتواند براي دقايق و يا حتي ساعاتي کاربران را در وب سايت مشغول نمايد و اينگونه ميتوانيد آمار بازديد کنندگان خود را بالا ببريد. سر خط خبرها ميتواند در صفحه اصلي وب سايت که در معرض ديد بسياري از بازديد کنندگان قرار دارد نمايش طراحي شود. حتي ميتوان پيام مدير عامل که ممکن است روزانه يا هفتگي هم باشد در اين قسمت به صورت ويژه و کاملا مشخص نمايش داد.
همچنين سرويس ها و خدماتي که شرکت شما ارائه مينمايد چه به صورت فروش کالا و يا چه به صورت ارائه سرويس هاي مربوط به يک کالا و يا کسب و کار را نمايش داد. دسته بندي و طراحي گرافيکي بدون نقص اين قسمت ميتواند از رمزهاي موفقيت وب سايت شما و بالا رفتن بازديد کنندگان وب سايت گردد. حتي براي اينکه کاربران بتوانند به راحتي مطالب خود را در اين قسمت و يا در هر جاي وب سايت پيدا نمايند ميتوان با طراحي يک سيستم جستجوي بسيار پيشرفته و کاملا هوشمند اين را هم طراحي نمود. البته براي طراحي اين فاز احتياج به برگزاري جلساتي ميباشد که حتما در زمان عقد قرارداد در مورد آنها صحبت خواهيم نمود.

web1
طراحی وب سایت های آتلیه

هنر نزد ایرانیان است و بس. واقعا میتوان دریافت که هنر ایران در همه ادوار بسیار گران بها بوده است و این امر مهم باید به تمام جهانیان به خوبی نشان داده شود. امروزه یک هنرمند در یک گوشه ای از جهان یک اثری را خلق میکند که شاید اصلا توقع این را نداشته باشد که اثرش تا چند هفته یا ماه در کل دنیا میلیون ها بار و یا حتی میلیاردها بار دیده میشود و در رابطه با آن هم نظر میدهند. بنابراین این نتیجه را میتوان گرفت که اثر و توان اینترنت امروزه بر هیچ کسی پوشیده نیست.

طراحی وب سایت های شرکتی

معمولا زمانی که صحبت یک شرکت به میان می اید حس رسمی بودن سازمان و ارگان مورد نظر به فرد مقابل دست خواهد داد. حتما تمامی شرکتهایی که ثبت شده اند هم تمایل دارند تا با این طرز فکر خود را در بین مشتریانشان جا بیاندازند. بنابراین امروزه بسیاری از افراد حتی مشتریان چند ساله شرکت باشد هم دوست دارند تا ببینند که آیا شرکت شما دارای وب سایت حرفه ای است یا خیر. بسیاری از مشتریان گروه اطلس وب که هم اکنون در حال کار کردن با ما هستند این اعتقاد را دارند تا یک وب سایت معمولی هم جواب کار مشتریانشان را نمیدهند و انتظار طراحی یک وب سایت حرفه ای را از ما دارند.

طراحی وب سایت های آموزشگاه

ارائه آموزش و محتویات آموزشی در هر جا و زمان و مکانی برای استفاده کنندگان از آن بسیار مهم بوده است. مخصوصا که این اطلاعات گرانبها به صورت آنلاین ارائه گردد. در حال حاضر موسسات آموزشی بسیار زیادی در سطح تهران و شهرستانها در حال فعالیت میباشند که رقابت آنها نه تنها بر سر جذب بیشتر و ارائه سرویس های بهتر به دانشجویان میباشد , بلکه به ارائه سرویس های بهتر در فضای مجازی و وب سایت خودشان میباشد.

طراحی وب سایت های آژانس مسافرتی

سفر نمودن و احتیاج داشتن به هتل و وسایل مورد نیاز سفر و تمامی مربوط به آن مختص یک فصل یا روز خاصی از سال نمیباشد. همانطور که همه ما میدانیم از لحظه شروع سفر و حتی قبل ار آن و مخصوصا در حین سفر به اطلاعات و افراد مختلفی نیازمند هستیم تا در این امر ما را یاری رسانده تا سفر خاطره انگیز را به یاد داشته باشیم.

طراحی وب سایت های بازرگانی

برای بازرگانان جذب مشتری جزء اولین اولویت های آنها در موفق شدن و رونق کسب و کارشان میباشد. البته رسیدن به این مهم کار چندان آسانی نیست بطوریکه که از هر ابزاری میتوان برای جذب مخاطبان برای فروش کالا و سرویس های خود استفاده نمود. وجود وب سایت میتواند رسیدن به این هدف را آسانتر نموده و از بستر و شرایط کاربران بسیار زیاد آنلاین بهره برداری نمود.

طراحی وب سایت های املاک

امروزه حتی کاربرانی که از اینترنت سررشته ای ندارند و یا اهل وب سایت و به اصطلاح وب گردی نمیباشند از اطرافیان خود میخواهند تا در اینترنت یک جستجویی را انجام داده تا شاید ملک و زمین مورد نظرشان را پیدا نموده و یا حتی مشتری خوبی را پیدا نموده و آن را بفروشند. چرا که باید قبول داشته باشیم تبلیغات از نوع سنتی امروزه چندان جایگاه مطمئن و مستحکمی نسبت به گذشته ندارند. بنابراین وجود یک سایت املاک حتی اگر جزء این صنف هم نیستید میتواند آینده شغلی شما را دگرگون نماید.

طراحی وب سایت های رستوران, کافی شاپ, فست فود

حتما شما هم قبول دارید که کاربران از یک وب سایت کافی شاپ در جهت میل نمودن یک فنجان قهوه استفاده نخواهند نمود و کلا این عمل غیر قابل پیاده سازی میباشد. ولی این را هم باید قبول داشته باشیم که معروف شدن یک محل مانند کافی شاپ و یا یک رستوران تازه کار امروزه کار چندان مشکلی به حساب نمی آید. شاید در سالهای بسیار دور افراد باید نزدیک به پنجاه سال به صورت جد در در یک کسب و کار فعالیت میداشتند تا همگان آنها را بشناسند.

طراحی وب سایت های پزشکی و پزشکان

علم پزشکی هر روزه در حال پیشرفت و تکامل میباشد و فقدان اطلاعات و دسترسی کم به اطلاعات درست در این زمینه کاری میتواند برای خیلی از افراد مشکل ساز گردد. شاید شما هم اطلاع داشته باشید که روزانه میلیون ها نفر در موتور جستجوی گوگل به دنبال اطلاعاتی برای بیماری خود یا اطرافیانشان میگردند و در نهایت به وب سایت مورد نظر رسیده و از اطلاعات داخل آن استفاده مینمایند. حتی اگر ازوب سایت پزشکی مورد نظر هم خوشش بیاید هر روز به آن سر زده و حتی آن وب سایت را به دیگران معرفی مینمایند.